Що ділиться в Інтернет -хостингу Namecheap і як це працює?


У спільному веб -хостингу ви не маєте доступу до сервера, що означає, що ви не можете встановити користувацьке програмне забезпечення або внести будь -які зміни в конфігурацію сервера. Хмарна структура зберігання, що використовується на наших спільних серверах. Більш більші плани підходять для необмеженої різноманітності веб -сайтів або шафи -простору, або автоматизованого резервного копіювання.

  • Спільні плани хостингу в Інтернеті дозволяють власникам будинку веб -сайту додавати додаткові функції, оскільки їхній бізнес хоче розвиватися, не перемикаючи постачальників або інвестуючи в нове обладнання.
  • Це спричинить проблеми для інших, якщо ваш веб -сайт отримає велику кількість відвідувачів сайту, якщо ваші гості завантажують маси змістовного матеріалу або сценарій призводять до того, що сервер сповільнюється, наприклад.
  • Залежно від вашого плану, хостинг електронної пошти може бути включений або доступний як оплачений додатковий.
  • Покупець має повний контроль над сервером, і вони відповідають за все його технічне обслуговування та адміністрування.
  • Це стосується наявної області жорсткого диска, яку компанія, що займається інтернет -хостингом, постачає користувачам.
  • Bluehost представляє розміщення на одному веб -сайті всього за 2 долари.Сімдесят п’ять на місяць (здійснено як щорічний платіж).

Коли один сервер переживає помилку, один інший візьме на себе, щоб підтримувати ваш веб -сайт. Початківці, як правило, покладаються лише на ціни при виборі постачальника веб -хостингу. Однак постачальник відіграє важливу роль у продуктивності та безпеці вашого сайту. Дізнайтеся про зміни між спільними, VPS та відданим хостингом за допомогою цього VPS для NinjaTrader посібника.

Вжити подальших заходів безпеки

Значення обслуговування сервера ділиться між клієнтами, тому це можливість хостингу за розумною ціною. Окрім VPS, ви можете подумати про спеціалізований хостинг, де ваш сайт є єдиним веб -сайтом, розміщеним на сервері. Виділений сервер представляє приватність, безпеку та спеціальні активи. Вам не потрібно конкурувати з деякими іншими веб -сайтами для пропускної здатності, шафи -простором та швидкістю. Як ми визнавали, спільний Інтернет -хостинг – це те, де один сервер розміщує ряд сайтів.

  • На відміну від спільного хостингу в Інтернеті, VPS виділяє певну кількість активів на кожен веб -сайт, тому трафік трафіку на інших веб -сайтах не впливає на продуктивність вашого сайту.
  • У цьому випадку розгляньте різні форми хостингу з додатковими активами.
  • За допомогою VPS -хостингу кожен веб -сайт має свій особистий віртуальний сервер із відведеними джерелами, тому він не ділиться тими ж тілесними джерелами, як веб -сайти на одному сервері.
  • У спільному Інтернет -хостингу всі веб -сайти на сервері поділяють однакові фізичні активи.

Отже, якщо спільний хостинг – це властивість Timeshare, VPS -хостинг VPS – це як мати індивідуальний кондо у великому просунутому. У практичних фразах VPSS забезпечує кращий ступінь ізоляції між користувачами, хоча ви продовжуєте ділитися однаковим тілесним сервером. Крім того, вам не потрібні технічні знання, щоб скористатися цією послугою – хостинг -провайдер буде мати справу з адміністрацією сервера та обслуговуванням. Наприклад, наші плани хостингу WordPress оснащені попередньо встановленими плагінами та інструментами, пристосованими до веб-сайтів WordPress. Це фантастичний варіант, коли ви плануєте створити чистий сайт, використовуючи цей популярний CMS. З іншого боку, якщо ваш веб -сайт використовує Joomla CMS, є оптимізовані плани веб -хостингу для Joomla.

Найпопулярніші типи хостингу веб -сайтів

Веб -сайти, які виглядають по -різному, на основі покупок, як правило, відомі як динамічні. Популярні динамічні веб -сайти охоплюють Facebook, Quora та Twitter та динамічні системи управління вмістом (CMSS) Отримайте WordPress та Joomla!. Динамічні веб -сайти та CMS використовують різні мови програмування, подібні до Perl, Python або PHP, усі вони можуть працювати на спільному сервері. Ви можете встановити численні веб -сайти у своєму каталозі користувачів; Вам просто потрібно забезпечити, щоб домени, які ви купуєте, пов’язані з цим.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *